Ndërlidhjet

Katërmbëdhjetë fëmijët po rrezikohen nga i ftohti


Pas dy vitesh, Radio Evropa e Lirë ka vizatuar sërish familjen me 14 fëmijë, Mustafa, e cila po ballafaqohet me një gjendje të rëndë ekonomike dhe sociale.

XS
SM
MD
LG