Ndërlidhjet

Tensione në Kuvendin e Kosovës


Në Kuvendin e Kosovës deri pas mesnatës ka pasur tensione, duke mos lejuar që seanca të vazhdojë, me hedhjen e gazit lotsjellës dhe ndërhyrjen e policëve civilë.

XS
SM
MD
LG