Ndërlidhjet

Deputetët alivanosen nga gazi lotsjellës


Si pasojë e gazit lotsjellës, ndihmën mjekësore kanë kërkuar deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurti e Albulena Haxhiu. Ndërkaq sipas Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, dy policë dhe një deputete kanë kërkuar ndihmën mjekësore.

XS
SM
MD
LG