Ndërlidhjet

Protestë për lirimin e deputetes Donika Kadaj-Bujupi


Liderët opozitarë të Kosovës si dhe përkrahësit e opozitës, po protestojnë para ndërtesës së Kuvendit të Kosovës, për lirimin e deputetes Donika Kadaj - Bujupi, e cila u arrestua nga Policia e Kosovës në mëngjesin e së mërkurës.

XS
SM
MD
LG