Ndërlidhjet

Përshkallëzohet protesta në Prishtinë


Protesta e thirrur nga liderët opozitarë për lirimin e deputetes Donika Kadaj - Bujupi, ka eskaluar me përleshjen mes protestuesve dhe policisë.

XS
SM
MD
LG