Ndërlidhjet

Sulm në një hotel në Mali


Forcat speciale në Mali kanë hyrë në hotel në kryeqytetin Bamako, ku persona të armatosur kanë mbajtur peng dhjetëra njerëz. Persona të armatosur sulmuan hotelin Blu Radisson, duke marrë peng 140 mysafirë dhe 30 të punësuar.

XS
SM
MD
LG