Ndërlidhjet

Kontrolli para hyrjes në sallën e Kuvendit


Autoritetet e rendit kanë shtuar masat e sigurisë përreth ndërtesës së Kuvendit të Kosovës dhe brenda saj, si edhe përreth ndërtesës së Qeverisë së Kosovës. Të gjithë personat që po hyjnë në Kuvend po u nënshtrohen masave të shtuara të kontrollimit

XS
SM
MD
LG