Ndërlidhjet

Gazi lotsjellës ndërpret punimet në Kuvend


Gazi lotsjellës ndërpret punimet në Kuvend
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Kuvendi i Kosovës ka ndërprerë sërish punimet, ende pa filluar me pikat e rendit të ditës. Shkas i ndërprerjes sërish ishte hedhja e gazit lotsjellës nga partitë opozitare në Kuvend. Menjeherë pas hedhjes së gazit, ka reaguar kryetari i Kuvendit Kadri Veseli i cili ka thirrur një pauzë dhe një mbledhje të Kryesisë dhe shefave të grupeve parlamentare.

XS
SM
MD
LG