Ndërlidhjet

Aktivistët e opozitës me aksion simbolik


Aktivistët e tri partive opozitare në Kosovë, Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, kanë realizuar një aksion simbolik para stacionit policor në rrugën Luan Haradinaj, duke kërkuar lirimin e deputetëve të arrestuar.

XS
SM
MD
LG