Ndërlidhjet

Përplasje mes policisë dhe protestuesve


Përplasje mes policisë dhe protestuesve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Forca të njësive speciale të Policisë së Kosovës kanë rrethuar disa rrugë qendrore në Prishtinë, të cilat çojnë në drejtim të Kuvendit të Kosovës. Dhjetëra mbështetës të opozitës kanë hedhur ngjyrë dhe gurë në drejtim të Kuvendit të Kosovës, dhe forcave të policisë.

XS
SM
MD
LG