Ndërlidhjet

Zhgënjim me BE-në dhe qeverinë


Këshilli i BE-së nuk e ka dhënë rekomandimin e shumëpritur nga autoritetet e Kosovës, për liberalizimin e vizave në zonën Schengen të Bashkimit Evropian për qytetarët e Kosovës, për vitin 2016. Qytetarët shprehin mendimet e tyre për rekomandimin, në një anketë për Radion Evropa e Lirë.

XS
SM
MD
LG