Ndërlidhjet

Gaz lotsjellës, topa uji, koktej molotovi...


Përplasjet mes njësitit special të Policisë së Kosovës dhe protestuesve kanë vazhduar deri në mbrëmje. Protestuesit kanë hedhur gurë dhe fishekzjarre në drejtim të policisë si dhe janë shkaktuar dëme materiale në rrugët e kryeqytetit.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG