Ndërlidhjet

Protesta e veteranëve të luftës


Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë protestuar të hënën para objektit të Qeverisë së Kosovës, në pakënaqësi me listat e publikuara të veteranëve dhe sipas tyre, benefiteve që iu takojnë. Protesta ka përfunduar e qetë, por ata kanë bërë thirrje edhe për protesta të tjera.

XS
SM
MD
LG