Ndërlidhjet

Parada e Pavarësisë


Në Kosovë kanë nisur manifestimet për shënimin e tetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Në sheshet kryesore në Prishtinë, në orët e paradites, është bërë parakalimi i Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe njësive të Policisë së Kosovës.

XS
SM
MD
LG