Ndërlidhjet

Përmbledhje nga protesta e opozitës


Disa dhjetëra mijëra qytetarë morën pjesë në protestën e thirrur nga tri subjektet politike në opozitë, Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën. Në protestë është bërë thirrje për dorëheqje të Qeverisë së Kosovës.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG