Ndërlidhjet

Opozita vendoset në shesh


Opozita vendoset në shesh
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Aktivistët e tri partive opozitare në Kosovë kanë sjellë edhe tenda dhe mbulesa, në kuadër të planeve për të qëndruar edhe gjatë natës në hapësirat para Kuvendit dhe Qeverisë.

XS
SM
MD
LG