Ndërlidhjet

Seancë pa opozitën


Seancë pa opozitën
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:23 0:00

Nën masa të shtuara të sigurisë dhe tensioneve politike, Kuvendi i Kosovës ka filluar seancën plenare, pa praninë e deputetëve të opozitës, numri më i madh i të cilëve është i suspenduar. Vendimin për suspendim e ka marrë të premten kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

XS
SM
MD
LG