Ndërlidhjet

Video

Kuvendi blindohet nga policia


Forca të mëdha të sigurisë kanë rrethuar objektin e Kuvendit të Kosovës, në prag të votimit të zgjedhjes së presidentit të Kosovës, dhe paralajmërimeve të protestave nga opozita.

XS
SM
MD
LG