Ndërlidhjet

Protestuesit kundër qeverisë dhe Thaçit


Përkrahësit e opozitës po vazhdojnë protestën e tyre para Kuvendit të Kosovës, duke kundërshtuar emërimin e kandidatit për president, Hashim Thaçi, si dhe duke kërkuar dorëheqjen e qeverisë aktuale.

XS
SM
MD
LG