Ndërlidhjet

Video

Përsëri gaz lotsjellës në Kuvend


Opozita ka hedhur gazin lotsjellës në seancë, kurse kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, thirri pauzë, dhe mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit me grupet parlamentare.

XS
SM
MD
LG