Ndërlidhjet

Përshkallëzohet situata në Prishtinë


Mbështetësit e opozitës kanë filluar të gjuajnë me koktej molotovi dhe gurë në drejtim të Policisë së Kosovës. Ata janë kundër zgjedhjes së Hashim Thaçit president.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG