Ndërlidhjet

Përshkallëzohet situata në Prishtinë


Përshkallëzohet situata në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Mbështetësit e opozitës kanë filluar të gjuajnë me koktej molotovi dhe gurë në drejtim të Policisë së Kosovës. Ata janë kundër zgjedhjes së Hashim Thaçit president.

XS
SM
MD
LG