Ndërlidhjet

Festë pas zgjedhjes së presidentit


Festë pas zgjedhjes së presidentit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Mbështetësit e presidentit të ri të Kosovës, Hashim Thaçi, aktualisht zëvendëskryeministër i Kosovës dhe lider i Partisë Demokratike të Kosovës, kanë festuar në kryeqytet me fishkezjarre për disa minuta.

XS
SM
MD
LG