Ndërlidhjet

Ujë mbi kryeministrin Mustafa


Ujë mbi kryeministrin Mustafa
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Ndërkohë që seanca zhvillonte punimet, në foltore dolën ligjvënësit nga opozita, duke ia dhënë fjalën Ismail Kurteshit nga Vetëvendosje. Pas përfundimit të fjalimit nga zoti Kurteshi, ligjvënësit nga opozita hodhën ujë në drejtim të kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, dhe braktisën punimet.

XS
SM
MD
LG