Ndërlidhjet

Rrëfimi i burrit të dhunuar gjatë luftës


Rrëfimi i burrit të dhunuar gjatë luftës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:39 0:00

Qytetari "S" (identiteti dhe emri i të cilit është i njohur për redaksinë), me kombësi shqiptar nga Kosova, rrëfen për Radion Evropa e Lirë për tmerret që ka përjetuar gjatë luftës. Ai është një nga viktimat e dhunës seksuale gjatë kohës së luftës së fundit.

XS
SM
MD
LG