Ndërlidhjet

Pas UEFA-s, në pritje të FIFA-s


Kosova, pas anëtarësimit në Federatën Evropiane të Futbollit, pret përgjigje për anëtarësim në Federatën Botërore të Futbollit, e cila mban kongresin më 12 dhe 13 maj në Meksiko Siti.

XS
SM
MD
LG