Ndërlidhjet

Protesta e opozitës


Partitë opozitare në Kosovë, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovë dhe Nisma për Kosovën, nëpërmjet protestës, kanë kundërshtuar edhe një herë, marrëveshjen për Asociacionin e komunave me shumicë serbe, si dhe atë për demarkacionin e kufirit me Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG