Ndërlidhjet

Amerikanët në dhimbje pas sulmeve në Orlando


Amerikanët në dhimbje pas sulmeve në Orlando
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Policia amerikane ka larguar të gjithë trupat nga klubi i natës i homoseksualëve Puls, ku të dielën një person vrau 50 njerëz dhe plagosi më shumë se 50 të tjerë, njofton AFP. Kjo po vlerësohet si një prej sulmeve më të tmerrshme në masë në historinë amerikane.

XS
SM
MD
LG