Ndërlidhjet

Vera, i nxehti dhe shëndeti


Javën e fundit në Prishtinë, por edhe në gjithë Kosovën, ka pasur fluks të pacientëve në qendrat e mjekësive familjare, për shkak të ngritjes së temperaturave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG