Ndërlidhjet

Farage përgëzon daljen e Britanisë nga BE


Lideri i Partisë britanike për Pavarësi (UKIP), Nigel Farage, ka përgëzuar rezultatin e referendumit të Britanisë së Madhe, duke e quajtur ‘fitore të njerëzve të mirë’ dhe duke parashikuar se kjo do të çojë në shpërbërjen e Bashkimit Evropian. (Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG