Ndërlidhjet

Cameron: Do të largohem pas votës së Brexitit


"Do të bëj gjithçka që mundem si kryeministër që ta drejtojë anijen gjatë javëve dhe muajve në vijim. Por nuk mendoj se do të ishte e drejtë që unë të provoj të jem kapiteni që e drejton vendin tonë drejt destinacionit të radhës", ka thënë kryeministri i Britanisë së Madhe, David Cameron.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG