Ndërlidhjet

Ditët e Diasporës


Ditët e Diasporës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Aktivitete të shumta do të zhvillohen gjatë tërë verës në kuadër të Ditëve të Diasporës. Një panair me veshje kombëtare dhe artizanate të ndryshme, po mbahet në Prishtinë gjatë këtyre ditëve. Njëkohësisht, regjistrimi i diasporës ka nisur edhe këtë vit, dhe do të përfundojë në fund të vitit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG