Ndërlidhjet

Sulmi në Mynih: Trupa të shtrirë në tokë


Policia në Mynih të Gjermanisë tha se autorët e sulmit në qendrën tregtare Olympia janë ende në arrati dhe ka këshilluar njerëzit që të shmangin vendet publike. Sipas mediave gjermane, disa njerëz janë vrarë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG