Ndërlidhjet

Ndezja e qirinjve në Prishtinë


Në shenjë respekti, dhimbjeje dhe përkujtimi për viktimat e sulmit në Munih të Gjermanisë, në ditën e zisë kombëtare për tre shtetasit e Kosovës që u vranë gjatë sulmit, Ministria e Diasporës së bashku me qytetarët e Kosovës të dielën ndezën qirinj në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG