Ndërlidhjet

Kosova në "RIO 2016"


Kosova në "RIO 2016"
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Kosova do të marrë pjesë në Lojërat Olimpike, që këtë vit do të mbahen në Rio de Janeiro të Brazilit. Tetë sportistë nga Kosova, të disiplinave të ndryshme të sportit, do ta përfaqësojnë vendin e tyre, dhe po bëjnë përgatitjet e fundit për sfidën e radhës. Në Lojërat Olimpike do të përfaqësohen 115 kombësi në disiplina të ndryshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG