Ndërlidhjet

Dua Lipa me koncert në Prishtinë


Këngëtarja me origjinë kosovare Dua Lipa, që po arrinë suksese të shumta në industrinë e muzikës, do të mbajë një koncert humanitar në Prishtinë më 9 gusht. Në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, ajo tregon për emocionet e rikthimit në Kosovë dhe suksesin që ka arritur deri më sot.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG