Ndërlidhjet

Parakalimi i Majlinda Kelmendit në Prishtinë


Parakalimi i Majlinda Kelmendit në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Fituesja e Medaljes së Artë Olimpike në “RIO 2016”, xhudistja Majlinda Kelmendi, është pritur në Prishtinë nga qindra qytetarë që brohorisnin emrin e saj. Ajo parakaloi nëpër sheshet kryesore të Prishtinës, me një autobus të hapur, bashkë me trajnerin e saj dhe xhudisten Nora Gjakova.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG