Ndërlidhjet

Qytetarët protestojnë para PDK-së


Grupi i qytetarëve “PROTESTOJ” sërish ka shfaqur pakënaqësinë e tyre, kundër, siç thanë, sistemit të korruptuar politik në vend. Kësaj radhe, grupi është mbledhur para selisë së PDK-së. Pas aferës së përgjimeve për rastin e njohur si ‘Pronto II’, qytetarët po kërkojnë që protagonistët e përgjimeve të dalin para drejtësisë. Qytetarët thonë se nuk do të ndalen, deri në dorëheqjen dhe shkarkimin e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG