Ndërlidhjet

Policia e Kosovës e gatshme për "Ditën D"


Policia e Kosovës ka shtuar masat e sigurisë në kryeqytet dhe përreth objektit të Kuvendit të Kosovës, në ditën kur Kuvendi i Kosovës pritet të votojë Marrëveshjen për shënimin e vijës kufitare me Malin e Zi. Lëvizja Vetëvendosje ka thirrur protestë për të kundërshtuar ratifikimin e Demarkacionit në Kuvend.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG