Ndërlidhjet

Kosova kujton viktimat e 11 shtatorit


Në kuadër të aktiviteteve për të kujtuar të rënët e sulmeve terroriste të 11 shtatorit, në Prishtinë u hap një ekspozitë, si dhe u mbajt një akademi përkujtimore. Garda e Nderit e Policisë së Kosovës ka ulur flamurin e SHBA-së në gjysmë-shtizë, që ndodhet pranë shtatores së ish-presidentit Bill Clinton. Nderime flamurit i kanë bërë edhe Zjarrfikësit e Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG