Ndërlidhjet

A i ndikon terrorizmi zgjedhjet në SHBA?


Sulmet me bomba në Nju Jork dhe rritja e ndjenjës së pasigurisë në çdo kënd të botës kanë ashpërsuar retorikën e dy kandidatëve për president të Shteteve të Bashkuara. Disa analistë presin që terrorizmi të ndikojë zgjedhjet e nëntorit, por askush nuk është i sigurt se si.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG