Ndërlidhjet

Seks, kërcënime, përbuzje


Debatet presidenciale në SHBA tradicionalisht kanë reflektuar prestigjin e demokracisë amerikane, duke u përqendruar në problemet më të diskutueshme të kohës. Por, përballjet midis Trumpit dhe Clintonit nuk duken të tilla.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG