Ndërlidhjet

Arrestimi i 20 personave nga Serbia në Mal të Zi


Arrestimi i 20 personave nga Serbia në Mal të Zi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:38 0:00

Policia në Mal të Zi thotë se ka arrestuar 20 persona nga Serbia, dhe po kërkon dhe një person tjetër, me dyshimin se “në territorin e Malit të Zi kanë kryer vepër penale të krijimit të organizatës kriminale” dhe vepër penale të “terrorizmit”. Mediat në Mal të Zi kanë publikuar informatat se në krye të grupit është ish shefi i xhandarmerisë së Serbisë, Bratislav Bata Dikiq. (Video: Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG