Ndërlidhjet

Vizita e Hahn në Kosovë


Vizita e Hahn në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Komisioneri për Politikën e Fqinjësisë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn, i cili ka qëndruar të premten në Kosovë, ka thënë se institucionet e Kosovës duhet të vazhdojnë zbatimin e reformave të kërkuara në mënyrë që të shkohet tutje rreth procesit të liberalizimit të vizave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG