Ndërlidhjet

Të rinjtë besojnë se korrupsion ka në të gjitha institucionet


Të rinjtë besojnë se korrupsion ka në të gjitha institucionet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Shkalla e lartë e korrupsionit dhe e krimit të organizuar janë potencuar në raportet e progresit të Komisionit Evropian, si edhe në raportet hulumtuese të organizatave tjera ndërkombëtare e vendore, si një prej problemeve më të mëdha të zhvillimit të shtetit të Kosovës. Edhe disa të rinj të anketuar nga Radio Evropa e Lirë, konsiderojnë se korrupsioni është i pranishëm në të gjitha institucionet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG