Ndërlidhjet

Interneti dhe çmimi sfidojnë leximin e librit


Interneti dhe çmimi sfidojnë leximin e librit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Lexueshmëria e librit në kohën e internetit dhe digjitalizimit, besohet se është në një lloj krize globale, e cila nuk e ka lënë anash as Kosovën. Krahas trendeve aktuale, edhe mundësitë materiale për t'i blerë librat reflektojnë në lexueshmëri, gjithashtu.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG