Ndërlidhjet

Fotogaleri

Hapet Panairi “Blej Shqip”

Me rastin e 28 Nëntorit, Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë, të dielën në Prishtinë, për të tretin vit me radhë, është hapur Panairi “Blej Shqip”, ku po marrin pjesë rreth 120 prodhues dhe kompani shqiptare.

16x9 Image

Nadie Ahmeti

Me profesionin e gazetarisë ka filluar të merret që prej vitit 2000, kurse Radios Evropa e Lirë i është bashkuar në vitin 2001. Kryesisht mbulon çështjet ekonomike dhe sociale, për çka edhe i janë ndarë disa mirënjohje.

XS
SM
MD
LG