Ndërlidhjet

Sporti i Kosovës më 2016


Sporti i Kosovës më 2016
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

Pranimi i Kosovës në Federatën Evropiane dhe Federatën Botërore të Futbollit, si dhe pjesëmarrja e saj në kualifikimet për botërorin e futbollit “Rusia 2018”, pjesëmarrja Kosovës në Olimpiadën “RIO 2016”, si dhe medalja e artë olimpike e fituar nga xhudistja Majlinda Kelmendi, i karakterizojnë sukseset e sportit të Kosovës në vitin 2016.

XS
SM
MD
LG