Ndërlidhjet

Kosova realizon thirrjen e parë me kodin +383


Kosova realizon thirrjen e parë me kodin +383
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:41 0:00

PostTelekomi i Kosovës ka realizuar të enjten, thirrjen e parë telefonike me kodin +383, duke vlerësuar atë si hapin e parë drejt zbatimit të marrëveshjes për telekomunikacionin të arritur në dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG