Ndërlidhjet

Kremtim dhe zhgënjim në përvjetorin e pavarësisë


Nëntë vjet nga shpallja e pavarësisë, të rinjtë e Kosovës nuk e fshehin zhgënjimin e tyre. Shumë prej pritjeve të tyre, ata thonë se mbetën në listën e gjatë të dëshirave. Papunësia dhe mungesa e liberalizimit të vizave janë zhgënjimet kryesore.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG