Ndërlidhjet

Trump zotohet për Amerikë të fuqishme para Kongresit


Presidenti Donald Trump mbajti fjalimin e tij të parë përpara të dyja dhomave të Kongresit, ku bëri thirrje për reformimin e sistemit shëndetësor dhe për rigjallërimin e ekonomisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG